Publicerad 10 oktober 2016

Spela V75 med fälttävlarna Sara och Niklas

Denna veckas V75 system till OS-lagets andelsspel komponeras av våra Olympiska fälttävlansryttare Sara Algotsson Ostholt (silvermedaljör i London 2012) och Niklas Lindbäck.

Sara och Niklas siktar på att kunna använda sina hästkunskaper för att hitta vinnarna i denna omgång med stor utdelning. För att köpa en andel i ryttarnas system och bidra framtida Olympiers satsning, klicka på länkenlänk till annan webbplats.

Genom att gå med i Sveriges Olympiska Kommittés "Tillsammanslag" (OS-Laget) till stundande V75-omgångarna på lördagar, så bidrar du till att fler idrottare kan få satsa fullt ut för att nå världstoppen. 10% av omsättningen går till SOK´s Topp- och Talangstöd som är fundamentet till SOK:s Topp- & Talangprogramlänk till annan webbplats. Programmet har möjliggjort att över 1 000 aktiva, sedan starten 1998, har fått skräddarsydda stöd för en Olympisk satsning.

Partners